Városlista
2026. január 30, péntek - Martina

Hírek

2018. Január 26. 07:24, péntek | Kék hírek
Forrás: police.hu

Saját barátját rabolta ki egy férfi

Saját barátját rabolta ki egy férfi

Elfogták és bűnügyi őrizetbe vették a rendőrök azt a fiatal férfit, aki a saját barátját rabolta ki csütörtökön este Kisvárdán.

A Kisvárdai Rendőrkapitányság rablás elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást L. Krisztián 24 éves kisvárdai lakos ellen. A megalapozott gyanú szerint a férfi, közös italozás közben késsel támadt rá 23 éves tuzséri barátjára, akitől pénzt követelt csütörtök este kisvárdai lakásában. A kést a sértett nyakához tartotta támadója, miközben pénze átadását követelte és később meg is sebezte, aminek következtében a sértettnek könnyű sérülései keletkeztek. A gyanúsított végül tízezer forintot erőszakkal, saját maga vett el a sértettől. A kisvárdai rendőrök a bejelentést követően rövid időn belül, kisvárdai lakásában elfogták a feltételezett elkövetőt és előállították a rendőrkapitányságra. A rendőrök L. Krisztiánt gyanúsítottként kihallgatták és bűnügyi őrizetbe vették.

Címkék: barát, Kisvárda, rablás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek

Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden

A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.

2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek

Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője

Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.

2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek

Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott

A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.

2026. Január 26. 06:58, hétfő | Kék hírek

Életveszélyes a jégen tartózkodni!

Életveszélyes a jégen tartózkodni, az enyhülő időjárásban olvad a természetes vizek jege, ezért senki ne menjen a jégre - figyelmeztetett az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap.