Városlista
2025. december 6, szombat - Miklós

Hírek

2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal

Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal

A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre

- jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóban, hozzátéve, mindez a tévére, az internetre és a mobiltelefonos szolgáltatásokra egyaránt vonatkozik.

Orbán Viktor beszámolt arról, hogy a kormányülés legfontosabb napirendi pontja az árletörések folytatása volt.

Meghallgatták a gazdasági miniszternek a telekommunikációs cégekkel folytatott tárgyalásokról szóló beszámolóját, "ennek vannak eredményei, megállapodásokat kötöttünk"
- mondta el.

Kiemelte, a legnagyobb magyar tulajdonú szolgáltató még azt is vállalta, hogy új, kedvező árú ajánlatokat vezet be a lakossági ügyfeleknek.

"Az élelmiszerek esetében sikerrel léptünk fel az áremelőkkel szemben, 30 alapvető élelmiszernél sikerült letörnünk az árakat, most a banki és a telekommunikációs szolgáltatásokon a sor, mert ezeknek az ára is jelentősen emelkedett az elmúlt időszakban"
- mutatott rá.

"Fölkészülnek a bankok, folytatjuk az árletöréseket" - jelentette ki a miniszterelnök.

Címkék: orbán viktor

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld

Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére

Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.

2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld

Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak

Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.

2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld

3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom

2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld

A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő

Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.