Városlista
2026. május 1, péntek - Fülöp

Hírek

2017. November 20. 15:34, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Mintegy kétszáz áruházban szervez karácsonyi adománygyűjtést a Magyar Élelmiszerbank

Mintegy kétszáz áruházban szervez karácsonyi adománygyűjtést a Magyar Élelmiszerbank

Három napon keresztül, november 24. és 26. között várják a lakosság élelmiszeradományait országszerte mintegy 120 település csaknem 200 áruházában.

A Magyar Élelmiszerbank Egyesület a CIB Bank támogatásával idén is megrendezi hagyományos karácsonyi adománygyűjtő akcióját 5000 önkéntes, köztük a Centrál Színház művészeinek részvételével - közölte az Élelmiszerbank hétfőn az MTI-vel.

A szervezetek november 24-én 15 és 20 óra között, másnap 8 és 19 óra között, november 26-án pedig 8-tól 18 óráig várja a lakosságtól elsősorban a tartós élelmiszeradományokat országszerte az Auchan, a METRO és a Tesco üzletláncokban.

Novemberben a Centrál Színház négy jótékonysági előadást is tartott, ennek keretében a színház közönsége a helyszínen vásárolhatott ajándékcsomagot, amely a kókuszgolyó összetevőit tartalmazta.

Az akciókban összegyűjtött adományokat az Élelmiszerbank karitatív szervezetek közreműködésével a gyűjtések helyének közelében élő rászoruló családoknak juttatja el még karácsony előtt.

Fotó:elelmiszerbank.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld

Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora

A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.

2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld

Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását

Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.

2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld

Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik

A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik

2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével

Hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével - közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelölt szerdán este a Facebook-oldalán.