Színes rendezvények április 30-án és május 1-jén Lébényben. Sztárvendég: Pál Dénes

Májusfa állítás
Helyszín és időpont: Lébény, Fő tér, 2017. április 30. vasárnap

PROGRAM:
-15:00 - 15:15: Kapunyitás, eredményhirdetés
-15:00 - 20:00: Ómagyar Hagyományőrzők csapata: népi játszóház (fajátékok, bábjáték, hangszeres zenebemutató), népi körhinta és közös alkotás
-17:00 - 18:00: Város Májusfája feldíszítése, felállítása
-18:00-19:00: Binde Bácsi Barátai az Apnoé zenekar gyerekműsora
-20:00: Kapuzárás

Majális

Lébény, Sportpálya

2017-05-01 16:00:00 - 2017-05-01 20:00:00

Május elsején vár mindenkit a Lébényi Majális! Sokszínű programok, fellépők, gyermekműsor, énekesek és táncosok gondoskodnak a szórakozásról!

Csak minden ötödik fiatal sportol rendszeresen

Csak minden ötödik fiatal sportol rendszeresen, pedig 72 százalékuk szerint fontos a rendszeres testmozgás

2024. Május 06. 09:47, hétfő | Sport

Két magyar a top 50-ben a tenisz-világranglistán, Marozsán újabb karriercsúcsa

A 36. helyen álló Marozsán Fábián és az 50. Fucsovics Márton révén két magyar is tagja a top 50-nek a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján.

2024. Május 06. 07:54, hétfő | Sport

A 125 éves Ferencváros gólrekordot döntött a Debrecen ellen

A bajnok és kupadöntős Ferencváros 5-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

2024. Május 06. 07:53, hétfő | Sport

Miami Nagydíj - Pályafutása első sikerét aratta Lando Norris

Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Miami Nagydíjat, ezzel pályafutása 110. futamán az első győzelmét aratta.