Hírek
2018. Szeptember 05. 13:55, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Kizuhant egy gyerek a kaposvári kórház ablakán
Kizuhant a kaposvári kórház ablakán és súlyosan megsérült egy nyolcéves fiú szerdán – erősítette meg a sonline.hu információját a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-nek.
A hírportál azt írta: a fiú beszökött a harmadik emeleti gyermekosztály takarítóhelyiségébe, ennek ablakából esett ki, a mentők életveszélyes állapotban vitték a pécsi gyermekklinikára.
Hosszú Balázs rendőrségi sajtóreferens közölte, hogy a rendőrség foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés miatt indított eljárást az ügyben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 31. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Gajdos László: érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén a takarékossági felhívás nyomán
Érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén, ezen belül is Pismány városrészben az önkéntes víztakarékosságra felszólító felhívás nyomán, ugyanakkor továbbra is érvényben marad a harmadfokú vízhasználati korlátozás
2026. Augusztus 02. 11:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Változik az ügyfélszolgálatok rendje a NAV-nál a jövő héten
Az adóhivatal ügyfélszolgálatain jövő héten is intézhetőek az adóügyek, de a rendkívüli körülmények miatt a személyes ügyfélfogadást hétfőtől szerdáig a helyszínek adottságaihoz igazítják.
2026. Augusztus 02. 09:39, vasárnap | Belföld
Robert Fico: Szlovákia kész árammal segíteni Magyarországnak
A szlovák kormányfő szerint Paks leállítása példatlan energiakrízist eredményezne.
