Hírek
2011. Július 05. 07:21, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Újra csökken a gázolaj ára, a benzin ára most nem változik
A Mol bruttó 2 forinttal csökkenti szerdán a gázolaj nagykereskedelmi árát, a 95-ös benzinén nem változtat. Az újabb csökkentéssel 358 forintra süllyed a gázolaj átlagára a hazai töltőállomásokon szerdától, a benzin átlagos ára eze
A múlt héten hat forinttal csökkent a benzin, és 9 forinttal a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon. Legdrágábban várhatóan továbbra is 389 forintért tankolhatunk benzint, míg gázolajat 379 forintért. Bioetanolt (E85) várhatóan 279, míg autógázt 221 forintos átlagáron tankolhatunk szerdától. Tavaly ilyenkor 344 forint volt a benzin, és 330 forint a gázolaj oszrágos átlagos ára.
Orientpress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
