Hírek
2022. Április 09. 10:04, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Felborult miatta egy autó, majd elhajtott a helyszínről
Másfél órán belül elfogták a rendőrök a balesetet okozó 60 éves férfit.
A 8126-os számú útra, Csákvár külterületére egy közúti közlekedési balesethez kértek rendőri segítséget pénteken nem sokkal 11 óra után. Az egyenruhásoknak egy szemtanúja elmondta, hogy személyautójával haladt Csákvár irányába, amikor egy előtte haladó kocsi, a vele azonos irányba közlekedő előzésébe kezdett. Az előzött jármű vezetője is előzni kezdett, azonban a manővert úgy kezdte meg, hogy nem vette észre, hogy őt egy szabályosan közlekedő kocsi már előzni kezdte, ennek következtében a két személyautó összeütközött – közölte a rendőrség.
Az ütközés miatt a vétlen autós, az útról letérve egy fának ütközött, majd jármű a tetejére borulva állt meg. A balesetet okozó sofőr megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
A rendőrök, a rendelkezésre álló adatok alapján beazonosították a feltételezett elkövetőt, akit másfél órán belül elfogtak és a Bicskei Rendőrkapitányságra előállítottak, ahol segítségnyújtás elmulasztásának bűntette miatt büntetőeljárást indítottak a 60 éves bicskei férfival szemben.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni
A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni
2026. Június 18. 07:26, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a kormány kezdeményezi a védett üzemanyagár kivezetését
2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld
Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén
Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
