Városlista
2026. június 18, csütörtök - Levente

Hírek

2018. November 18. 16:51, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Elfogtak egy szerb férfit Győrben, aki fegyverrel vitt el árukat egy benzinkútról

Elfogtak egy szerb férfit Győrben, aki fegyverrel vitt el árukat egy benzinkútról

Elfogtak a rendőrök egy szerb férfit, aki fegyverrel vitt el árukat egy győri benzinkútról és megpróbálta megállítani az arra haladó autókat

- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap az MTI-t.

Tóth Gabriella elmondta, hogy a bejelentést követően a rendőrök a helyszínen lefegyverezték és elfogták a 64 éves férfit, akit zavart állapota miatt kórházba vittek.

A férfi ellen felfegyverkezve elkövetett rablás miatt indult büntetőeljárás.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni

A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni

2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld

Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén

Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -

2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld

Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését

Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.