Hírek
2011. December 09. 14:24, péntek |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Üdvözli a Magyar Bankszövetség a Nemzeti Eszközkezelő létrehozását
A Magyar Bankszövetség üdvözli, hogy a kormány korábbi programjának, valamint a május 30-án a Bankszövetséggel kötött 5 pontos megállapodásának megfelelően is, létrehozta a Nemzeti Eszközkezelő Társaságot.
Véleményük szerint a Nemzeti Eszközkezelő működési elvei helyesek, előkészítése kormányzati és banki szakértők egyeztetésének az eredménye. A Társaság megalapítását a banki közösség fontosnak tartja, működését támogatja. A Magyar Bankszövetség célja is, hogy minél több lehetséges eszközzel segítse a bajba jutott ügyfeleket, különösen, hogy az egyik legrászorultabb ügyfélcsoportot mihamarabb megoldáshoz segítse szorító helyzetében. Ugyanakkor meggyőződésük, hogy az első, kezdeti időszak tapasztalatait elemezni, összegezni kell, hogy a szükséges korrekciókkal kialakulhasson majd egy optimális működés.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
