Városlista
2025. december 6, szombat - Miklós

Hírek

2019. December 21. 15:10, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok

Drágulnak a lottók

Drágulnak a lottók

2019. december 28-án 20:30-tól az Ötöslottó, december 29-én 17 órától a Hatoslottó, január 1-én 21:30-tól a Skandináv lottó részvételi feltételei megváltoznak, amelynek részeként módosul a játékok ára.

Az év utolsó napjaiban és az új esztendő első napján a legnépszerűbb hazai lottójátékok, az Ötös- és Hatoslottó, valamint a Skandináv lottó alapjátékainak ára 300 forintra emelkedik. Legutóbb 2016 novemberében változott a lottójátékok ára - közölte közleményben a Szerencsejáték Zrt.

A részvételi díjak emelésével egyúttal a nyereményalap is dinamikusabb ütemben növekszik majd, így még nagyobb főnyeremények várják a játékosokat hétről hétre.

A játékok módosított részvételi szabályzatai elérhetők a www.szerencsejatek.hu oldalon.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld

Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére

Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.

2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld

Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak

Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.

2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld

3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom

2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld

A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő

Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.