Hírek
2020. Június 26. 12:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Augusztus 1-jén rendezik meg a 38. Balaton-átúszást
A tervek szerint augusztus 1-jén lesz a 38. Lidl Balaton-átúszás, amelyen hagyományosan Révfülöpről indulnak a résztvevők, és a balatonboglári Platán strandra érkeznek meg.
A szervezők csütörtöki közleményükben úgy fogalmaznak, hogy "ha az időjárás is úgy akarja", akkor augusztus első napján tartják a hagyományos viadalt, melynek szervezése folyamatosan zajlik.
Az 5200 méteres távra a jelentkezés Révfülöpön, a kikötő melletti labdarúgópályán, 7.00 és 11.45 óra között lesz, rajtolni a kikötőből 8.00 és 12.00 óra között lehet. A cél ezúttal is a balatonboglári Platán Strand.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.
